Ze względu na Baby Boom w naszej firmie przypadający idealnie na szczyt sezonu 2019, w tym roku nie przyjmujemy zleceń na ogrody. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zajmujemy się podwyższaniem siatką istniejących zagrodzeń, aby utrudnić kotu wyjście z terenu posesji. Zazwyczaj siatka jest montowana na wysokość ok. 2,5-2,8 m, na samej górze zaginana na szerokość ok. 40 cm pod kątem prostym.

Ogrody zabezpieczamy wyłącznie w czasie wakacji (lipiec – sierpień).

Ze względu na to, że ogrody zabezpieczamy nieporównywalnie rzadziej od balkonów i okien, do każdego zapytania podchodzimy z największą uwagą. Jeżeli nie czujemy się na siłach do realizacji konkretnego zadania, z szacunku do klienta i jego kota, nie podejmujemy się realizacji. Nie podejmujemy się również montażu siatki na ogrodzeniach, do których dostęp jest zablokowany bujną roślinnością.

Orientacyjna cena montażu siatki do istniejącego ogrodzenia wynosi 150-200 zł za metr bieżący w zależności od sposobu wykończenia siatki (siatka pionowa, siatka pionowa z zagięciem na górze) oraz skali zamówienia (im więcej metrów, tym cena jednostkowa jest niższa).