Sklep internetowy Kociej Siatki

Pod tym adresem funkcjonuje sklep internetowy, w którym można kupić prawie wszystkie materiały, z których korzystamy na co dzień przy instalacji siatek na oknach i balkonach. Przygotowaliśmy również gotowe zestawy montażowe, które pozwolą Ci oszczędzić pieniądze na montażu lub po prostu sprawdzić się w nowej roli montera kociej siatki.

Trzy rodzaje zestawów

Zestaw standardowy (fioletowy): Zakłada inwazyjne mocowanie się do sufitu oraz elewacji i bezinwazyjne do podłogi. W jego skład wliczają się elementy do montażu w betonie oraz ociepleniu – stosunek tych dwóch możesz ustalić dowolnie bez zmiany ceny zestawu (np. w zestawie mogą być same dyble do styropianu).

Zestaw bezinwazyjny (pomarańczowy): Zakłada całkowicie bezinwazyjne mocowanie się do sufitu, elewacji oraz podłogi za pomocą zaczepów przyklejanych na bardzo mocny klej do użytku zewnętrznego.

Zestaw bezinwazyjny „łatwy montaż” (zielony): Zakłada gęste przyklejenie zaczepów bezinwazyjnych, dzięki czemu można pominąć napinanie przez nie linki stalowej. Siatka wczepiana jest bezpośrednio w zaczepy (czyli nie użyjesz innych narzędzi poza nożyczkami do przycięcia nadwyżek siatki).

Przejdź do strony z zestawami w naszym sklepie internetowym.