Wszystkie nasze usługi wyceniamy przez Internet. Na podstawie zdjęć i wymiarów przesłanych przez poniższy formularz przygotowujemy precyzyjną ofertę cenową.

Na tej stronie możesz sprawdzić orientacyjne ceny usług.

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i najbliższych okolic (m.in. Pruszków, Piaseczno, Legionowo, Ząbki).

Zdjęcia

Przedstaw na zdjęciach wszystkie elementy, które chcesz zabezpieczyć. Przykładowo: jeżeli z boku balkonu jest przepierzenie dzielące od sąsiada i wokół niego są szczeliny, pokaż to na zdjęciu. Wyceniamy na podstawie zdjęć i wymiarów, dlatego musimy widzieć wszystko co wymaga osiatkowania, aby wycena była wiążąca.

Dzięki zdjęciom wycena będzie precyzyjna.

Co zabezpieczamy?

Pole wielokrotnego wyboru. Wybór między dwoma opcjami nie jest przypadkowy: nie zabezpieczamy tarasów i ogrodów.

Wycena zabezpieczenia okna

Zdjęcie przedstawiające sposób pomiaru znajdziesz pod formularzem.

Wycena zabezpieczenia balkonu

Każda kocia siatka powstrzyma ptaki, ale nie każda ptasia siatka powstrzyma kota.

Sprawdź jak mierzyć - objaśnienie znajduje się pod formularzem. Prosimy nie podawać wymiarów w m kw.

Przez zadaszenie rozumiemy balkon sąsiada mieszkającego piętro wyżej lub inną konstrukcję, do której możemy dopiąć siatkę na górze. Nie zabezpieczamy balkonów bez zadaszenia.

Montaż bezinwazyjny polecamy osobom, które nie mogą z różnych względów dokonywać żadnych ingerencji w elewację budynku (wynajmowane mieszkanie, elewacja na gwarancji itp.). Ten rodzaj montażu jest droższy zazwyczaj o 200 zł od standardowego inwazyjnego i opiera się na przyklejaniu zaczepów do elewacji. Jeżeli ta jest krucha, może nie utrzymać ciężaru wspinającego się kota.

Jeśli tak - czy został pokazany na zdjęciach?

Obecny czas oczekiwania na odpowiedź to ok. 1-3 dni.

Klikając poniższy przycisk "WYŚLIJ" wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ofertowego przez powyższy formularz kontaktowy. Podanie przetwarzanych danych (imię, adres e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Nie będą one przekazywane żadnym podmiotom trzecim. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Nazwa Firmy Wojciech Kostecki Tomasz Koślacz spółka cywilna z siedzibą w Warszawie (01-581) przy ul. Krasińskiego 20/55.

Objaśnienia do formularza wyceny

Jak dokładne muszą być wymiary?

Podchodzimy do sprawy rozsądnie, nie wymagamy precyzji co do 1 cm. Podawane wymiary służą tylko do kalkulacji ceny, nie będziemy wycinać pod nie żadnych materiałów.

Okna: tolerancja błędu 20-30 cm.

Balkony: tolerancja błędu do 50 cm.

Tarasy i ogrody: tolerancja błędu do 100 cm.

Jeżeli monter zauważy, że wymiary rażąco różnią się od podanych w formularzu, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac może je zweryfikować i zmienić cenę z oferty. To działa w dwie strony (nie zakładamy, że pomyłki są umyślne): niejednokrotnie obniżyliśmy cenę z powodu zawyżonych wymiarów.

Jak wymierzyć balkon?

Balkony wysunięte: długość / szerokość / wysokość. Loggie: długość / wysokość.

Zależy nam na ustaleniu ile łącznie metrów siatki będzie potrzebnych do wykonania zabezpieczenia, dlatego prosimy w podawanych wymiarach nie brać pod uwagę zabudowanych części balkonu.

Jak wymierzyć okno (metoda bezinwazyjna)?

Jak wymierzyć okno (metoda elewacyjna)?