Poznaj naszą ofertę

  • Wystarczą zdjęcia i wymiary powierzchni do zabezpieczenia;

  • Wycena jest darmowa;

  • Wycena jest precyzyjna;

  • Odpowiadamy na każde zapytanie.

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i najbliższych okolic (m.in. Pruszków, Piaseczno, Legionowo, Ząbki). Od września do marca dojeżdżamy do 200 km w jedną stronę od Warszawy.

Zdjęcia

Przedstaw na zdjęciach wszystkie elementy, które chcesz zabezpieczyć, nie pozostawiaj niedomówień. Jeśli balkon ma wąskie szczeliny wokół balustrady to pokaż je na zdjęciu i napisz w komentarzu czy wymaga zabezpieczenia, czy nie (jeśli nie masz pewności to również daj znać).

Co zabezpieczamy?

Pole wielokrotnego wyboru. Wybór między dwoma opcjami nie jest przypadkowy: nie zabezpieczamy tarasów i ogrodów.

Wycena zabezpieczenia okna

Sposób pomiaru sprawdzisz w guziku nad formularzem: "Nie wiem jak wymierzyć okno"

Wycena zabezpieczenia balkonu

Sprawdź jak mierzyć - objaśnienie znajduje się nad formularzem (guzik "Jak wymierzyć balkon"). Prosimy nie podawać wymiarów w metrach kwadratowych.

Przez zadaszenie rozumiemy balkon sąsiada mieszkającego piętro wyżej lub inną konstrukcję, do której możemy dopiąć siatkę na górze.

Montaż bezinwazyjny polecamy osobom, które nie mogą z różnych względów dokonywać żadnych ingerencji w elewację budynku (wynajmowane mieszkanie, elewacja na gwarancji itp.). Ten rodzaj montażu jest droższy zazwyczaj o 200 zł od standardowego inwazyjnego i opiera się na przyklejaniu zaczepów do elewacji. Jeżeli ta jest krucha, może nie utrzymać ciężaru wspinającego się kota.

Jeśli tak - czy został pokazany na zdjęciach?

Klikając poniższy przycisk "WYŚLIJ" wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania ofertowego przez powyższy formularz kontaktowy.

Podanie przetwarzanych danych (imię, adres e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Nie będą one przekazywane żadnym podmiotom trzecim. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KociaSiatka.pl Wojciech Kostecki Tomasz Koślacz spółka cywilna z siedzibą w Warszawie (02-784) przy ul. Dembowskiego 14/64.

JEŚLI NIE OTRZYMASZ ODPOWIEDZI W CIĄGU 2 DNI, SPRAWDŹ FOLDER SPAM W SWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ.